אודות

אפקה מרפאה לחיות ד"ר -בני סופר היא קליניקה  שנפתחה בשנת 1989 בבית פרטי בלב שכונה יפה ושקטה בתל אביב. המרפאה מצוידת בציוד מן החדשים והמשוכללים הקיימים בתחום הרפואה הווטרינרית ומציעה את מיטב שרותי האבחון הטיפול והאשפוז. בנוסף לניסיון קליני עשיר ומגוון בכל תחומי הרפואה הווטרינרית אנו שמים דגש על יחס אישי, חם, עוטף ומלווה לבעלי החיים ולבעליהם.

במרפאה בתל אביב צוות רופאים וטרינרים הכוללים את: הוטרינר ד"ר בני סופר , הוטרינרית ד"ר אפרת פינקלשטיין, הוטרינר ד"ר דותן מידן, הוטרינרית ד"ר רבקה ליבקינד. הוטרינרית ד"ר מיכל שטאובר שהיתה שותפה לדרך ועבדה איתנו שנים רבות פרשה כרגע עקב מאבקה במחלת הסרטן אך ממשיכה לשמור איתנו על קשר כל הזמן. הוטרינר ד"ר אמיר דימור שותף בניתוחים כירורגיים ואורטופדיים. כמו כן המרפאה עובדת בשיתוף פעולה עם פרופ' עופר זעירא, נאורוכרורוג מוכר באירופה, בעל בית חולים בצפון איטליה המרכז אליו מקרים ניאורולוגים וכירורגיים מאיטליה ומכל אירופה.
במרפאה צוות של 6 אסיסטנטיות ו – 2 פקידות קבלה ומזכירות.

כל צוות המרפאה, הרופאים והאסיסטנטיות עובדים שנים יחד, בשיתוף פעולה מלא ובאווירה משפחתית שגם הלקוחות מרגישים בה אווירה התורמת הן ליחס והן לליווי המקצועי של כל מקרה ומקרה.

בנוסף לשרותים המתוארים בהמשך, המרפאה מטפלת גם בחיות עזובות ובחתולי חצר הזקוקים לטיפול רפואי וזאת באהבה ומקצועיות ובתנאים מיוחדים.

למרפאה קיים שרות חירום 24 שעות ביממה.

טל קווי : 03-6421001

טלפון חירום: 03-6106666 (ביפר) מנוי 77500

שעות פתיחת מרפאת אפקה מרפאה לחיות – וטרינר תל אביב:

                                                                                          ימים א’-ה’:
                                                                                          09:00-19:30
                                                                                          יום ו’ וערבי חג:
                                                                                          09:00-14:00

לייעוץ ראשוני וקביעת תור

השאירו פרטים

צוות המרפאה

ד"ר בני סופר

ד"ר בני סופר סיים את לימודי הווטרינריה ב- 1988 במילאנו, איטליה. עבד פרק זמן קצר כווטרינר תל אביב בעירית תל אביב ופתח את המרפאה ב-1989. בני עשה סטאג' בכירורגיה בבית חולים גדול באיטליה וכן קורסים שנתיים מתקדמים בתחום הכירורגיה, כירורגיה בלייזר ורנטגנולוגיה דיגיטלית. וממשיך להתעדכן כל הזמן בכל החידושים בתחום. בני נשוי לנורית שהיא המנהלת האדמיניסטרטיבית של הקליניקה ולהם שלושה ילדים, רוני, אורי ומיקה. בנוסף לכלבה אסופית, מתוקה בשם יולה ביתם פתוח ל"אורחים" משתנים, חתולים וכלבים שנמצאים בשלבי ביניים בדרך למציאת משפחת קבע.

נורית סופר

נורית, אשתו של בני, נולדה בקיבוץ עין חרוד מאוחד ונפגשה עם בני בשרות הצבאי. מאז לא נפרדו דרכיהם, יחד היו כל תקופת הלימודים של בני באיטליה ויחד הקימו את המרפאה. נורית אחראית על ניהול הקליניקה, קשרי לקוחות, ניהול חשבונות וניהול תחזוקה של כל המכשור העדין והמשוכלל הקיים במרפאה. נורית ובני נשואים מזה 34 שנה ועובדים יחד בשיתוף פעולה מלא כ- 28 שנה

ד"ר אפרת פינקלשטיין

ד"ר אפרת פינקלשטיין הצטרפה לצוות המרפאה בשנת 1994 כאסיסטנטית ולאחר שסיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות, בשנת 1999 הצטרפה אלינו כרופאה מן המניין. ד"ר אפרת היא פנימאית דגולה, היא גרה עם משפחתה בראשון לציון, עם בן זוגה לחיים דני ועם שני ילדיה שלושה כלבים ושני חתולים ובערך פעם בשבוע מוצאת חיה עזובה שהיא דואגת לה.

ד"ר דותן מידן

ד"ר דותן מידן הצטרף לקליניקה לפני כשנתיים עם סיום לימודי הוטרינריה. ד"ר דותן השתלב מאוד טוב הבקיאה הרבה מאוד ידע והביא איתו רעננות וחדשנות למרפאה. דותן נשוי לאביה שהיא סטודנטית שנה רביעית, שנת הסטג' בבית ספר לוטרינריה הם גרים בתל אביב ויש להם תאומים בני שנה ו2 כלבים.

ד"ר מיכל שטאובר

ד"ר מיכל שטאובר סיימה את לימודי הווטרינריה ב-1989. בשנת 1999 הצטרפה למרפאה ועבדה איתנו עד סוף 2015, אז נאלצה לפרוש ולהשקיע את כוחותיה במאבק במחלת הסרטן. מיכל השתתפה בתרגום הספר "הלוחש לכלבים" של סיזר מילן כעורכת מקצועית. וכותבת בלוג באתר שלנו. בביתה של מיכל מתגוררים בהרמוניה הכלבות נוקי ובקי, החתולים טיגר, גובלין, מרטינה ושושי, והבנות עטר ואלמוג. ואנחנו בקשר רציף עם מיכל ורואים בה עדיין אחת מהצוות ומהמשפחה ומאחלים לה הרבה בריאות

ד"ר רבקה ליבקינד

ד"ר רבקה ליבקינד עובדת אצלנו מאז שהיתה בת 15, התחילה את דרכה כאסיסטנטית צברה ניסיון רב כאסיסטנטית מתחילה ואחר כך כאסיסטנטית ראשית במשך שנים רבות במהלך השרות הצבאי מילאה תפקיד של אחראית המרפאה הווטרינרית של יחידת ה"עוקץ". ומיד לאחר השחרור החלה במסלול לימודי הוטרינריה בארץ, מסלול של 7 שנות לימוד שהסתיים בפברואר 2017, כרגע ד"ר רבקה התחילה כאינטרנית בבית החולים הוטרינרי שם היא רוכשת ניסיון רב במקרי חירום מורכבים וממשיכה לעבוד אצלנו כרופאה כשיש לה זמן ותצטרף לצוות הרופאים כעובדת מן המניין כשתסיים את שנת האינטרשיפ בבית החולים. לרבקה שני פודלים ענקיים יפהפיים וכלבת ציוואוואה קטנטנה ומתוקה שהוצאה לפנסיה מבית גידול וחיפשה בית מאמץ.

דניאלה פרוינד

דניאלה עובדת אצלנו כאסיסטנטית מ 2003. דניאלה היא היום האסיסטנטית הכי בכירה היא מאוד מקצועית, יש לה המון ניסיון עם חיות גם מהעבודה בקליניקה גם מגידול אישי שכולל כלבים, חתולים, תרנגולות ושאר מינים שונים וגם מתקופות שעבדה בחול בחוות שונות, עזרה במחקר של עטלפים ועוד. דניאלה גרה בתל אביב עם שני כלבים חתול וחיות מתחלפות לפרקי זמן שונים

קארין וייס

קארין עובדת אצלנו משנת 2014. קארין היא סטודנטית לוטרינריה שמשקיעה המון בלימודים. ומצליחה בהם מאוד. היא גרה בתל אביב ויש לה חתולה מופרעת וחמודה

קרן אור ורטהיימר

קרן אור הצטרפה לקליניקה כאסיסטנטית ב 2015 היא סטודנטית ורוצה להתקבל לתואר שני לוטרינריה, היא נשואה וגרה עם בעלה בתל אביב

נופר רבי

נופר הצטרפה לקליניקה ב 2015, לאחר שסיימה תואר בתקשורת אבל נורא רצתה לעבוד בעזרה לחיות. נופר היא מפעל הפייס של כל החיות הזקנות, המסכנות וההומלסיות. היא גרה עם חבר שלה בכרכור ויש להם שם חוות חיות של כלבים, חתולים, ארנבות, תוכים, ציפורים וחיות מתחלפות אחרות. בנוסף יש להם שם פנסיון לכלבים ופנסיון נפרד לחתולים שניהם מוחזקים ברמה גבוה מאוד הן בניקיון, הן בהתייחסות הרפואית והן ביחס החם שכולם מקבלים שם

שירן

שירן הצטרפה לקליניקה בשנת 2016 אבל הגיע עם נסיון רב כי עבדה כאסיסטנטית במרפאה אחרת במשך כמה שנים. שירן גרה בקיבוץ געש ומגדלת כלבה וכמה חתולים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים