אודות

אפקה מרפאה לחיות- ד"ר -בני סופר היא קליניקה  שנפתחה בשנת 1989 בבית פרטי בלב שכונה יפה ושקטה בתל אביב. המרפאה מצוידת בציוד מן החדשים והמשוכללים הקיימים בתחום הרפואה הווטרינרית ומציעה את מיטב שרותי האבחון הטיפול והאשפוז. בנוסף לניסיון קליני עשיר ומגוון בכל תחומי הרפואה הווטרינרית אנו שמים דגש על יחס אישי, חם, עוטף ומלווה לבעלי החיים ולבעליהם.

במרפאה בתל אביב צוות רופאים וטרינרים הכוללים את: הוטרינר ד"ר בני סופר , הוטרינרית ד"ר אפרת פינקלשטיין, הוטרינרית ד"ר רבקה ליבקינד, הוטרינר ד"ר דותן מידן, והוטרינרית ד"ר אביה פרידמן מידן. כמו כן המרפאה עובדת בשיתוף פעולה עם פרופ' עופר זעירא, נאורוכירורג מוכר באירופה, בעל בית חולים בצפון איטליה המרכז אליו מקרים ניאורולוגים וכירורגיים מאיטליה ומכל אירופה. 

במרפאה צוות של 6 אסיסטנטיות ו – 2 פקידות קבלה ומזכירות.

כל צוות המרפאה, הרופאים והאסיסטנטיות עובדים שנים יחד, בשיתוף פעולה מלא ובאווירה משפחתית שגם הלקוחות מרגישים בה אווירה התורמת הן ליחס והן לליווי המקצועי של כל מקרה ומקרה.

בנוסף לשרותים המתוארים בהמשך, המרפאה מטפלת גם בחיות עזובות ובחתולי חצר הזקוקים לטיפול רפואי וזאת באהבה ומקצועיות ובתנאים מיוחדים.

למרפאה קיים שרות חירום 24 שעות ביממה.

טל קווי : 03-6421001

טלפון חירום: 03-6106666 (ביפר) מנוי 77500

שעות פתיחת מרפאת אפקה מרפאה לחיות – וטרינר תל אביב:

                                                                                          ימים א’-ה’:
                                                                                          09:00-19:30
                                                                                          יום ו’ וערבי חג:
                                                                                          09:00-14:00

לייעוץ ראשוני וקביעת תור

השאירו פרטים

צוות המרפאה

ד"ר בני סופר

ד"ר בני סופר סיים את לימודי הווטרינריה ב- 1988 במילאנו, איטליה. עבד פרק זמן קצר כווטרינר תל אביב בעירית תל אביב ופתח את המרפאה ב-1989. בני עשה סטאג' בכירורגיה בבית חולים גדול באיטליה וכן קורסים שנתיים מתקדמים בתחום הכירורגיה, כירורגיה בלייזר ורנטגנולוגיה דיגיטלית. וממשיך להתעדכן כל הזמן בכל החידושים בתחום. בני נשוי לנורית שהיא המנהלת האדמיניסטרטיבית של הקליניקה ולהם שלושה ילדים, רוני, אורי ומיקה. בנוסף לכלבה אסופית, מתוקה בשם יולה ביתם פתוח ל"אורחים" משתנים, חתולים וכלבים שנמצאים בשלבי ביניים בדרך למציאת משפחת קבע.

נורית סופר

נורית, אשתו של בני, נולדה בקיבוץ עין חרוד מאוחד ונפגשה עם בני בשרות הצבאי. מאז לא נפרדו דרכיהם, יחד היו כל תקופת הלימודים של בני באיטליה ויחד הקימו את המרפאה. נורית אחראית על ניהול הקליניקה, קשרי לקוחות, ניהול חשבונות וניהול תחזוקה של כל המכשור העדין והמשוכלל הקיים במרפאה. נורית ובני נשואים מזה 34 שנה ועובדים יחד בשיתוף פעולה מלא כ- 28 שנה

ד"ר אפרת פינקלשטיין

ד"ר אפרת פינקלשטיין הצטרפה לצוות המרפאה בשנת 1994 כאסיסטנטית ולאחר שסיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות, בשנת 1999 הצטרפה אלינו כרופאה מן המניין. ד"ר אפרת היא פנימאית דגולה, ומתעניינת במיוחד ברפואה פנימית, רפואת חתולים, וציטולוגיה היא גרה עם משפחתה בראשון לציון, עם בן זוגה לחיים דני ועם שני ילדיה שלושה כלבים ושני חתולים ובערך פעם בשבוע מוצאת חיה עזובה שהיא דואגת לה.

ד"ר רבקה ליבקינד

ד"ר רבקה ליבקינד עובדת אצלנו מאז שהיתה בת 15, התחילה את דרכה כאסיסטנטית צברה ניסיון רב כאסיסטנטית מתחילה ואחר כך כאסיסטנטית ראשית במשך שנים רבות במהלך השרות הצבאי מילאה תפקיד של אחראית המרפאה הווטרינרית של יחידת ה"עוקץ". ומיד לאחר השחרור החלה במסלול לימודי הוטרינריה בארץ, מסלול של 7 שנות לימוד שהסתיים בפברואר 2018, אחרי שעשתה שנת סטאג' נוספת כאינטרנית בבית החולים הוטרינרי שם היא רכשה ניסיון רב במקרי חירום מורכבים. רבקה מתעניינת במיוחד בטיפולי חירום ורפואה פנימית. רבקה נשואה לאיתי, יש לה בת - מילי, וכלבה מהממת - צ'יווי שמגיעה הרבה למרפאה והיא כבר חלק מהצוות. כולם יחד גרים בנתניה.

ד"ר דותן מידן

ד"ר דותן מידן הצטרף לקליניקה ב 2016 עם סיום לימודי הוטרינריה בפקולטה ברחובות. ד"ר דותן הוא בעל ידע נרחב, מתעניין במיוחד בבעיות עור ובכרורגיה . דותן נשוי לאביה שגם היא וטרינרית שעובדת אצלנו. לאביה ודותן יש גם מרפאה משלהם בבית חירות שם הם גרים עם שני התאומים שלהם, ומגוון כלבים וחתולים.

ד"ר מיכל שטאובר

ד"ר מיכל שטאובר - שותפתנו כמעט מתחילת הדרך, נפטרה ב 14.2.2018 ממחלת הסרטן. מיכל היתה רופאה מדהימה, היה לה שילוב מופלא של אהבה אין סופית לבעלי חיים חשיבה אנליטית, המון ידע, אינטליגנציה ואינטואיציה וכל זה התחבר בתוך אישיות מבריקה, רגישה ומלאת הומור. אנחנו נזכור את מיכל לעד והיא עדיין מלווה אותנו ברוחה.

דניאלה פרוינד

דניאלה עובדת אצלנו כאסיסטנטית מ 2003. דניאלה היא היום האסיסטנטית הכי בכירה היא מאוד מקצועית, יש לה המון ניסיון עם חיות גם מהעבודה בקליניקה גם מגידול אישי שכולל כלבים, חתולים, תרנגולות ושאר מינים שונים וגם מתקופות שעבדה בחול בחוות שונות, עזרה במחקר של עטלפים ועוד. דניאלה גרה בתל אביב עם שני כלבים חתול וחיות מתחלפות לפרקי זמן שונים

קארין וייס

קארין עובדת אצלנו משנת 2014. קארין היא סטודנטית לוטרינריה שמשקיעה המון בלימודים. ומצליחה בהם מאוד. היא גרה בתל אביב ויש לה חתולה מופרעת וחמודה

קרן אור ורטהיימר

קרן אור הצטרפה לקליניקה כאסיסטנטית ב 2015 היא סטודנטית ורוצה להתקבל לתואר שני לוטרינריה, היא נשואה וגרה עם בעלה בתל אביב

נופר רבי

נופר הצטרפה לקליניקה ב 2015, לאחר שסיימה תואר בתקשורת אבל נורא רצתה לעבוד בעזרה לחיות. נופר היא מפעל הפייס של כל החיות הזקנות, המסכנות וההומלסיות. היא גרה ברמת גן, בבית עם חצר שבו היא מחזיקה כלבים, חתולים, ארנבות, תוכים, ציפורים וחיות מתחלפות אחרות. ויש לה שם פנסיון לכלבים ופנסיון נפרד לחתולים שניהם מוחזקים ברמה גבוה מאוד הן בניקיון, הן בהתייחסות הרפואית והן ביחס החם שכולם מקבלים שם, מאוד מומלץ!!

שירן

שירן הצטרפה לקליניקה בשנת 2016 אבל הגיע עם נסיון רב כי עבדה כאסיסטנטית במרפאה אחרת במשך כמה שנים. שירן גרה בקיבוץ געש ומגדלת כלבה וכמה חתולים.

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים